Hakkımızda

Matematik Bakkalı 25.08.2020 tarihinde yıllarca eğitim hayatında zorluklar çekmesine rağmen yılmadan çalışarak, kendisini matematik, hızlı okuma, animasyon, dijital eğitim materyalleri konusunda geliştirerek, ailesinin yaşamış olduğu ekonomik zorluklar yüzünden kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir genç olan Gündağ Toprak MERT tarafından kurulmuştur.

Telifi kendine ait olan 10 adet kitap ile birlikte eğitimi eğlenceli hale getiren, çocuklara dersi sevdirecek sayısız oyun, animasyon, materyal tasarlamıştır. Merkezi Samsun yönetimi İzmir’de olan Matematik Bakkalı ürünleri Türkiye’de bir çok noktada, kırtasiyede, alış veriş sitelerinde satılmakta olup bir çok okul Matematik Bakkalı ürünlerini kullanmaktadır. 

Matematik Bakkalı istenirse bir gencin yapamayacağı hiç bir şey olmadığını gösteren en önemli markalardan biridir.

BU MATERYALLERİ HAZIRLAMAMDA BANA YARDIMI OLAN BAŞTA NİHAN MERT DEDE, OĞUZ AYDIN, BERKAN KABAKÇIOĞLU, HARUN CAN SARI’ ya sonsuz TEŞEKKÜRLER.

Ayrıca bu konularda eğitimlerimi tamamlamama çocukluğumda eğitimlerimi bizzat veren beni matematik, hızlı okuma, konularında kitaplar yazacak, programlar tasarlayacak, noktaya getiren babam Bülent Gündağ Mert ve Annem Muazzez Mert’ sonsuz TEŞEKKÜRLER.

 

[elfsight_whatsapp_chat id=”4″]